SOM PILOT

Táto stránka je venovaná pilotom ktorý si už požičiavajú lietadla od našej spoločnosti a lietajú lety ktoré sme sprostredkovali. Táto stránka je aj venovaná pilotom, ktorý by si chceli požičiavať naše lietadla a hlavne lietať lety za zdieľané náklady. Taktiež si vie pasažier spraviť lepší obraz o princípe letov za zdieľané náklady na základe informácii uvedených na tejto stránke.

Sme nesmierne radi, že EASA s nariadením 965/2012 umožnila lety za zdielané náklady a preto je pre nás velmi dôležité aby sme zásady letov za zdielané náklady dodržiavali v plnom rozsahu a nezneuživali túto možnosť. Preto všetci piloti pre ktorých sprostredkujeme lety, alebo im požičiavame lietadla, sú riadne ponaučený o princípe letov za zdielané naklady. Zároveň sa chceme dištancovať od akejkolvek inej prevádzky, ktorá nadobúda charakter komerčných letov. Všetci piloti ktorý chcú lietať na našich lietadlach, alebo propagovať svoj let musia akceptovať a byt bezpodmienečne stotožnený s kódexom správanie pre pilotov pre lety za zdiélané naklady. V žiadnom prípade nechceme túto možnosť lietania zneužívať.

Zároveň sme vdačný každému kto cez TATRY FLY zakúpi poukaz a tak aj podporí pilotov pri dosahovani svojich snov, ako je byt dopravný pilot.

REGISTRÁCIA PILOTA

Základne informácie

Meno pilota
Priezvisko pilota
Email
Mobil

Dokumenty

Pilotný preukaz
Potvrdení poistenia pilota
stiahni" name="checkbox_field[]" class="fusion-form-input" data-holds-private-data="false"/>
link text

Dokumenty pre pilota na lety za zdielané náklady