Our Applications Cover Diverse Corporate Markets

Pripravený na vzlet z Popradu?

Ak áno, nižšie si vyber medzi letom pre 3 osoby alebo ak si sám tak let pre 1 osobu. Upozornujeme že sa chystáte rezervovať let za zdieľané náklady na ľahkom lietadle. Mali by ste byt vedomý toho, že bezpečnostného pravidla pre lety za zdieľané náklady nie sú tak striktne, ako pri komerčných letoch. To znamená, že pri letoch za zdieľané náklady je bezpečnostné riziko väčšie, ako si kúpiť letenku od leteckej spoločnosti, kde sa aplikujú oveľa väčšie bezpečnostné pravidlá a, kde lietadlo, pilot a prevádzkovateľ podliehajú pravidelným kontrolám a prísnemu dohľadu zo strany úradu. Na rozdiel od letov v komerčných leteckých spoločnostiach s cestujúcimi je úroveň rizika spojeného s letmi vo všeobecnom letectve porovnateľná s úrovňou rizika v cestnej doprave.

Let pre max. 3 Osoby

Informácie

Lietadlo: Beech BE23 

Pilot: Podla rezervácie

 

 

 

 

Let pre max. 1 Osobu

Informácie

Lietdalo: Tecnam P2002JF
Pilot: Náhodný, vyberie sa pri rezerácii

Letisko: Letisko Poprad- Tatry

 

 

 

Lety za zdiélané náklady

Dovolujeme si povedať, že sme ako prvý na Slovensku zaviedli lety za zdieľané náklady už v roku 2018. Bolo to krátko nato, ako sa vďaka dodatku nariadenia (EU)Č. 965/2012 takéto lety sa stali legálnymi. Tento systém nielenže spája nadšencov letectva, ale aj dopomáha pilotom v ceste za svojím snom- stať sa dopravným pilotom.

Od samého začiatku bolo pre nás veľmi dôležité, aby tieto lety boli nielen bezpečné, ale aj legálne. Zároveň v žiadnom prípade nechceme zavádzať uchádzača o let a preto informujeme, že bezpečnostného pravidla pre lety za zdieľané náklady nie sú tak striktne, ako pri komerčných letoch. To znamená, že pri letoch za zdieľané náklady je bezpečnostné riziko väčšie, ako si kúpiť letenku od leteckej spoločnosti, kde sa aplikujú oveľa väčšie bezpečnostné pravidlá a, kde lietadlo, pilot a prevádzkovateľ podliehajú pravidelným kontrolám a prísnemu dohľadu zo strany úradu.

Lety za zdieľané náklady majú byť za účelom zvýšenia bezpečnosti v všeobecnom letectve tým že pilot ma oveľa väčšiu možnosť lietať častejšie. Ak máte pochybnosti či let ma povahu zdieľaných nákladov, alebo či je vykonaný leteckou spoločnosťou, odporúčame sa vždy už pred rezerváciou informovať, že či prevádzkovateľ takýchto letov ma osvedčenie obchodnej leteckej prevádzky.

Nato aby spoločnosť mohla vykonávať Vyhliadkové Lety, musí mať povolenie dopravného úradu na vykonávanie leteckých prác.

Ako nato?

Krok č.1

Naštuduj si dostupné informácie

 

Krok č.2

Zakúp si poukaz, alebo ak ho už máš pokračuj

Krok č.3

Rezervuj si tebe vyhovujúci termin

Avada Is Backed By An A-List Team Of Corporate Investors

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.

  • Nulla porttitor accumsan tincidunt.

  • Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet.
  • Pellentesque in ipsum id orci porta.

Ensuring Your Systems Are Functional

Our Software is quick, lean, and market-focused.

Quisque blandit dolor risus, sed dapibus dui facilisis sed. Donec eu porta elit. Aliquam porta sollicitudin ante, ac fermentum orci mattis et phasellus ac nibh eleifend.

Ensuring Your Systems Are Functional

Avada is the perfect choice for your business software needs.

Quisque blandit dolor risus, sed dapibus dui facilisis sed. Donec eu porta elit. Aliquam porta sollicitudin ante, ac fermentum orci mattis et phasellus ac nibh eleifend.